holowanie na drodze ekspresowej

Anger Management Strategies – Złość u dzieci, czy to natury lub Nurture

Liczba dzieci, które wyświetlają bardzo słabe umiejętności zarządzania gniew i brak kontroli impulsów rośnie. Nagłówki o dzieciach mordowanie innych dzieci, które popełniły strzelanin szkolnych, a zabicie ich rodziców doprowadziły kilka osób się zastanawiać, czy niektóre dzieci po prostu rodzi się zły. Albo te dzieci są po prostu ofiarami domowym otoczeniu niskiej jakości? Są produktem naturalnym, pielęgnowania, lub kombinacja obu?

Nie mogą być przyczyny organiczne zaburzenia czynności mózgu, które strącają dzieci wobec takich agresywnych, zły i destrukcyjnych zachowań. Istnieją pewne dowody sugerujące, że nadmierny stres w czasie ciąży może spowodować większy poziom testosteronu w hormonalnej kąpieli, dając dziecku, które jest chemicznie bardziej skłonni do gniewu i wrogości.

Inną możliwą przyczyną tych tendencji może być ciężkie nadużycia fizyczne prowadzące do uszkodzenia płatów czołowych mózgu, obszar, który pomaga impulsy sterujące i reakcje.

Dzieci dorastają zły, gdy doświadczają agresji rodziny lub osoby, których potrzeby są zaniedbywane przez rodziców. Mają przekonanie, że nikt nie dba o nich. Nadmierny stres w ich wczesnym życiu może powodować zmiany w ich mózgu chemii. Te nadużywane i / lub zaniedbane dzieci dorastają oglądania innych tak, jak obiekty mają być stosowane. Ich brak wczesnej socjalizacji i umiejętności łączenia uczynić z nich obojętnych dorosłych, którzy czują się uzasadnione w ranienia innych. Widzą agresora w domu, trzymając całą władzę, a oni pragną tę władzę dla siebie. To prowadzi ich do stania się agresywny i nie czują skruchy nad zmuszając swoją wolę innym.

Niektórzy młodzi ludzie zwracają się do przemocy, ponieważ nie widzą innych sposobów znosić to, co czujesz w tej chwili.
Artykuł napisany przez: