holowanie na autostradzie

Jednym ze sposobów, aby pomóc w osiągnięciu tego celu jest tie knot do ołówka, ow środku ołówkiem; Następnie umieścić ołówek poziomo na szczycie pojemnika lub formy, przy czym knot pionowo w dół do wnętrza pojemnika; można wyregulować wysokość knota aż będzie prawidłowa. Niektóre knoty kupić może mieć bazę i staną się na własną rękę, ale trzeba jeszcze, aby zapewnić, że nie przewróci jak przelać wosk w.

procedury:

Przygotowanie narzędzi i materiałów przed rozpoczęciem pracy. Uzyskaj kontenerów / Formy gotowe. Posprzątaj swoje stare świece przed stopieniem je; zdjąć papier, plastik, dekoracje itd że dołączony z zewnątrz świec; odciąć wszelkie spalony, sczerniały wick.If starych świec są większe niż podwójnej kotła, break wszystkim na kawałki, te również będą topnieć szybciej. Prawdopodobnie można usunąć knota i ozdobne elementy z wnętrza świece jak złamać je. Jeśli nie, to nie ma znaczenia, jak można łowić je się widelcem gdy wosk jest meltedPlace twoje kawałki świeca w podwójnej kotła (śledzić instrukcji dostarczonych z nich). Nie wypełniaj pan zbyt pełny, powiedzmy nie więcej niż do połowy, a gdy wosk topi niektórzy będą zapewne topnieć szybciej i może rozpocząć przepuszczając powodując poziom wosku rosną na patelni. Ogrzewać łagodnie wosku (na bardzo małym ogniu), aż się rozpuści, nie zostawiaj go bez opieki na ciepło; wyłowić jakiekolwiek bitsAs temperatura osiągnęła, dodać dodatki. Po całkowitym rozpuszczeniu, dodać kolor. Dodaj żetony kolorów, wystarczy dodać niewielką ilość, wymieszać i zobaczyć wynik. Dodać, jeśli jest to konieczne. Dodaj zapach w ostatniej zapobiegać denaturacji lub rozproszyć przez zbyt wiele ogrzewania. Typowe zużycie na gorąco Świeca to jeden ważył uncję zapach wosku 1lb. Mieszać przez około dwie minuty, a nie mieszać zbyt intensywnie, ponieważ może pułapki powietrza do wosku.Wlać wosk do swoich przygotowanych pojemnikach lub foremek do poziomu potrzebujesz. Jeśli za pomocą Gdynia – usługi celne metalowej formy, podgrzewania formy przed wlaniem wosku. Następnie wlać do formy. Przed zachodem wosku dotknij boków formy wielokrotnie. Zostaw świece ustawić ostudzić i przyciąć knot do wymaganej długości

Uwaga: Making świeca może być niebezpieczne i robisz to na własne ryzyko; powyższe wskazówki i porady są ogólnie zaleca się, aby uzyskać wskazówek ekspertów z odpowiednich książek lub stron internetowych, takich jak te proponowane.

Yuyud.

Artykuł napisany przez: