holowanie droga szybkiego ruchu

holowanie droga szybkiego ruchu

Co jest tak źle, o czym Zła, a dlaczego nie mogę zaakceptować siebie

Niepewność, strach, zahamowań, brak pewności siebie i zamarznięcie są pewne wspólne plagi. Wielkie uczucie potem nagle czuje się w dół, spontaniczny spadek emocjonalnego nastroju i energii, ani żadnych emocjonalnych huśtawek bez istotnej przyczyny to kolejny bolesny stan dla wielu ludzi.

Ten artykuł, który następuje w serii zaczynając Co jest lepsze do realizacji; Oświecenie lub emocjonalny Niepodległości bada te warunki i mam nadzieję, że będzie rzucić światło na tyle przyczyną, a zatem środek usunięcia lub zmniejszenia ich wpływu na nich życia .

Pierwszy punkt Chciałbym, aby to, że jeśli cierpią z powodu tych problemów i podjęły kursy i czytać książki, zgodnie z koncepcją samoakceptacji, jednak nie ma istotnej zmiany, które otworzyć swój umysł na prosty i oczywisty fakt, , Nie rozumieją pojęcia samoakceptacji.

holowanie droga szybkiego ruchu

Główną przeszkodą, aby zmienić to nasza inteligencja domniemywać na najprostszym poziomie rozumienia pojęć i słów, które wydają się bardzo jasne. Problem z tym jest to, że możemy zatrzymać się na poziomie powierzchni, przyjmując bardzo jasnego i logicznego wyjaśnienia, ale nie jest w stanie zintegrować go z naszego życia. Powodem jest po prostu, że nie rozumiemy go na tyle głębokim poziomie, poziom koncepcji, która została wyrażona w słowach.

Akceptacja siebie nie jest rozwiązaniem, jeśli widok z siebie nie ma nic wspólnego z problemem. Można zaakceptować siebie wszystko, co chcesz, ale nadal będziesz mieć te same problemy. Tak więc osobiście nie mają nic wspólnego z problemem. Więc, co jest prawdziwym problemem?

Problem ten nie jest obecnie, to w przyszłości. Akceptacja siebie jest sprawą teraźniejszości i przeszłości. OK, to wszystko jest w porządku i dobrze, ale jeśli strach jest o tym, co dzieje się w przyszłości, a przeszłość nie pomoże Ci jeden bit, a więc akceptacja siebie nie eliminuje swoje lęki.

Artykuł napisany przez: what to do in gdynia