holowanie do 1000km

holowanie do 1000km

W obronie ludzi

Czytałem artykuł o tym, jak niska wartość seksu jest obecnie na Facebooku, i po przeczytaniu komentarzy i moja odpowiedź na to naprawdę czułem się źle. Artykuł był o tym, jak źli ludzie robią, jak się nie ma znaczenia, w jaki seks jest tak łatwo dla nich etc i rodzaj odpowiedzi, mówiąc, że to wina kobiet, że mężczyźni są pod skuteczności.

Na uwagę, czuję się źle dla mężczyzn też. Po długich poszukiwaniach duszy, doszedłem do wniosku, że jestem tak samo winny jak większość kobiet dzisiaj. Naprawdę nie doceniają mężczyzn jako istot ludzkich, poza ich zdolności do dostarczenia pieniędzy, ani satysfakcji seksualnej.

Aż Jestem zadowolony z wolności mam jako kobieta w 2011 roku, moim zdaniem ludzi zmienił się na przestrzeni lat. Wiem, że mężczyźni zawsze być traktowane jako ochraniaczy i dostawców domu, ale gdzieś po drodze, czułem się jak ludzie stają się coraz bardziej istotne. W niemal wszystkich moich interakcji i relacji z mężczyznami, widziałem płci męskiej w niepochlebny światła.

Mam przekształcony żeńskiej szowinistycznych. Według popularnej mediach, Mężczyźni są niezdolni, leniwy, bezmyślny, seks szalony i okrutny. Mogę zrobić lepiej całym sobą, mężczyźni nie są warte czasu. Tak wiele filmów o mężczyznach, w wiadomościach w artykułach obecnych facetów potworów. Nie zrozumcie mnie źle, ludzie dosłownie potwory w moim życiu. Ale mężczyźni również broniła mnie, zachęcił mnie, promował mnie, pocieszał mnie i zainspirował mnie. Jak to nikt nie pisze artykuł o tym, czy pokazuje go w filmie? Jestem naprawdę czekają na twitter narażać się na ludzi, którzy dbają o ich żony i dzieci, którzy są liderami w swoich społecznościach.

Mam problem z przypadkowym, seks nieczuła jest to, że obraża człowieka, jak i kobiety. On nie jest wystarczająco inteligentny, dosyć oszczędny, lub wystarczająco zmotywowani, żeby mnie uwieść, więc będę po prostu głupi, to dla niego zrobić to naprawdę proste i spać z nim w pierwszym terminie, w porze nocnej, co godzinę.
Artykuł napisany przez: