holowanie auta w Anglii

holowanie auta w Anglii

Jak lizać Out A Woman

Więcej kobiet wolałby cunnilingus czym stosunek seksualny. Najlepszą rzeczą jest to, że cunnilingus wymaga bardzo mało praktyki. Wykonując czynność będzie można zrobić twój partner osiągnąć nowy poziom satysfakcji. Opisane poniżej kilka wskazówek, jak lizać się kobietę.

Ogrzej Her Up

Jest to prawdopodobnie najważniejszy krok ze wszystkich. Kiedy dokonania aktu płciowego, należy zawsze starać się rozgrzać ją wcześniej. Kobiety reagują najlepiej do romansu, więc przed wyjazdem w dół na nią upewnij się rzucać w zmysłowy dotyk. Spróbuj całując ją w szyję i delikatnie pocierając skórę między nogami. Pamiętaj, aby wszystko tak powolny i zmysłowy, jak to możliwe.

Pierwszy Lizać

To bardzo ważne, aby dać całą pochwy uwagę regionu, a nie tylko łechtaczkę. Wejście ma najwięcej zakończeń nerwowych, dlatego zawsze dobrym miejscem, aby rozpocząć. Poruszanie się w kierunku jej clit po kilku minutach stymulacji jest zawsze dobry pomysł, ale nie spiesz się. Chcesz tease jej trochę przed naprawdę zacząć pracę.

Mając Tongue Intercourse

Jak już wcześniej wspomniano. Większość z zakończeń nerwowych w wejściu do pochwy. Softly lizać wokół pochwy wargi, a następnie zanurzyć się w język wewnątrz ruchem okrężnym. W ten sposób będziesz w stanie trafić wszystkich wrażliwych miejsc, które z pewnością uzyskać jej soki płynące.

holowanie auta w Anglii

Kończąc na łechtaczkę

Kiedy czujesz się jak ona jest gotowa na ruch; Zaczynasz delikatnie, powoli tam iz powrotem pomiędzy łechtaczki i pochwy otworu. Regulacja ciśnienia odpowiednio. W tym momencie trzeba słuchać jej reakcji, aby ocenić, co lubi najlepiej. To jest, gdy większość kobiet różnią.

Dokonywanie jej orgazm

Najlepszym sposobem, aby zabrać ze sobą partnera do orgazmu jest znalezienie ruchu i ciśnienia punktu, który jest jej odpowiadającej, a następnie tam, utrzymując ruch płynny i spójne. Ostatecznie jej powrót będzie łuk, a ona zacznie napinać. Kiedy osiągnie ten punkt kontynuować ruch, dopóki nie osiągnie swój punkt kulminacyjny.

Nie ma nic bardziej satysfakcjonującego niż spada na kobietę. Kiedy w końcu po nią do punktu kulminacyjnego Pokochasz więc sobie sprawę, że wszystkie prace było warto. Ludzie lubią być uzupełniane na ich zdolności seksualne, więc jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości co do skuteczności w sypialni, to powinieneś z pewnością dają Patelnia spróbować.

Szukasz porady, jak dać cunnilingus? Odwiedź: Lick Out kobietę [http://www.revealedandreviewed.com/lick-by-lick-review/]

Nadanie cunnilingus to świetny sposób, aby dokonać orgazm partnera. Nauczenie się lizać kobieta nie musi być trudnym procesem.

Artykuł napisany przez: