auto zastepcze a kilometrowka

auto zastepcze a kilometrowka Odpowiedział; „Nigdy nie udało. Odkryłem 10.000 rzeczy, które nie działają.”

Kiedy widzisz wszystko jak uczenie się, co działa, a co nie działa, co jest słuszne, a co nie jest w porządku, że wszystkie rzeczy są bardziej wiedzę można wykorzystać w przyszłości, to wszystko jest prawidłowe, ponieważ został dodany do listy wiedza, umiejętności. Teraz już wiesz, czego nie robić równie dobrze jak co zrobić.

Powodem, dla którego nie zobaczyć nasze działania w ten sposób, ponieważ nasze ego jest delikatna. To musi być tak bardzo chciał i kochali i podziwiali, że równie rozpaczliwie boi jest źle, nawet najmniejsze rzeczy.

Paradoksalnie, im bardziej reagują z naszych emocjonalnych huśtawek wobec negatywnego nastroju na najmniejsze błędy, tym bardziej, że będzie odrzucony. To jest ogień do walki z ogniem, który płonie ciebie. Wiedząc, że strach jest samospełniające się proroctwo.

Lekarstwo jest w tej mantry; „Nie ma nic złego w byciu w błędzie.” Będąc źle się uczy, co nie działa jako wielki wynalazca Edison głęboko rozumianym. Pogląd ten przyniósł światło, bardzo dosłownie wszystkim naszym życiu.

Można znaleźć tę wolność i podjąć wszelkie działania, dobre czy złe, jak doświadczenia uczenia się i rzucić światło na to wszyscy inni, których spotkasz, zapisując je od nieudolny wokół w ciemności swoich lęków.

W buddyzmie nie istnieje takie pojęcie grzechu. Budda traktować niepowodzenie w zakresie łucznictwa, że ??przegapiłeś znak, teraz spróbuj ponownie.

David Samuel jest Przedsiębiorca Monk, stosując swoją wiedzę na temat umysłu i emocji w biznesie, osobiste relacje i umysł growth.Your sprawia Ci sukces lub niepowodzenie, umiejętności biznesowych jest tylko niewielka part.David rozwiązać zagadkę, dlaczego robimy to, co jest złe dla nas, ale nie robią tego, co wiemy, jest korzystna i uczy, że bardzo effectively.Read więcej o David EntrepreneurMonk.com nie żałuje, czekamy

Artykuł napisany przez: