holowanie bez limitu kilometrow

Nie mogą oni zrozumieć konsekwencje agresywnych zachowań.

Te wskazówki mogą pomóc, jeśli uważasz, że Twoje dziecko, które wycofuje lub zbyt łatwo wybucha nad codziennych frustracji:

– Spójrz na swoje własne umiejętności w zakresie zarządzania gniew. Czy dobre umiejętności modelowania dla dzieci naśladowania?

– Naucz podstawowe umiejętności rozwiązywania problemów i zarządzania gniewu.www.izabela-baranowska.pl Podczas spęczania rzeczy się zdarzają, dziecko, które praktykował te umiejętności będą bardziej prawdopodobne, aby przemyśleć konsekwencje i ostatecznie stanie lepiej dokonać pokojowych wyborów.

– Pokaż zaufanie do jego zdolności do rozwijania dobrych umiejętności w zakresie zarządzania gniew, i model pozytywnych zachowań.

– Zachęcaj dziecko, by odejść od źródeł stresu i spędzić trochę czasu działania robi on lubi. Zmiana scenerii lub aktywności może dostarczyć rozproszenia od źródła gniewu.

– Powiedz dziecku, że każdy przeżywa złość, mówić o ostatni raz czułem się naprawdę zły, i dzielić się pozytywnych sposobów radzenia sobie gniew.

Jeśli żadna z tych metod pracy, szukać pomocy. Należy skonsultować się z lekarzem lub pediatry. Możesz zdecydować, że Twoje dziecko i rodzina potrzebuje pomocy nauki pozytywne umiejętności w zakresie zarządzania gniew od kogoś z profesjonalnym szkoleniu w zakresie zdrowia psychicznego.

Artykuł napisany przez: