auto zastepcze na czas naprawy

auto zastepcze na czas naprawy

Jeśli włożysz rękę w ogniu, to wiesz, ból, a więc nauczyć się nie dotykać niczego spalania. W ten sposób uczymy się chronić siebie, to samo zachowanie.

Kiedy dziecko widzi wielką nagrodę za sukces automatycznie tworzy koncepcję wielkiej kary lub odrzuceniu na niepowodzenie. Nawet jeśli nie ma kary rozdawane w wyniku awarii, nie jesteśmy tak głupi, że nie widzimy, że ci, którzy się nie udało, są ignorowane.

To dlatego tak trudno zrozumieć nasze obawy, bo nigdy nie widzieliśmy niczego, co mogłoby spowodować ten strach. To dlatego, że umysł automatycznie przez cały czas widzi po obu stronach każdej imprezy.

auto zastepcze na czas naprawy

Możemy powiedzieć, że umysł jest w stanie widzieć obie strony medalu w tym samym czasie, ale tylko na żywo w naszym świadomym umysłem, z którymi nie jest możliwe, aby zobaczyć obie strony medalu w tym samym czasie. Zatem nie zdajemy sobie sprawy, że to, co dzieje się w naszej podświadomości, jak dorastamy, budując dwa widoki z każdego zdarzenia, pozytywne i negatywne.

Dla każdego pozytywnego wydarzenia, nasz umysł natychmiast tworzy strach przeciwnej. Czy jesteś tym jedynym na górze lub na dole klasy, twój umysł rozwinął pragnienie, aby być na szczycie i strach bycia na dole.

auto zastepcze na czas naprawy

Jeśli znajdziesz się boryka się z obawami o których rozmawiamy, windsurfing hel z jakiegoś powodu, który nie ma znaczenia w tym momencie twój umysł rozwinął wielki lęk przed porażką, tak że w każdej chwili czujesz się źle, to będzie znacząco zmienić swój nastrój.

Prawdziwym problemem jest to, że nie przyjmujemy, że nie ma nic złego w byciu w błędzie. Można o tym wiedzą, ale nie jest to zmieniając sposób twój umysł działa na pierwszym podpowiedź jakiegokolwiek błędu. Lekarstwo jest proste, ale stopniowy proces, który jest równoznaczny z walki z ogniem z ogniem.

Thomas Edison, wynalazca żarówki wyraził to najlepiej, gdy zapytał, jak trzymał dzieje po nieudanej próbie ponad 10.000 razy wynaleźć żarówkę.
Artykuł napisany przez: