auto zastepcze a koszty podatkowe

auto zastepcze a koszty podatkowe Na przykład; zamiast pisać „będę miał udanego biznesu”, napisać „Mam udanego biznesu. Spowoduje to dodanie bezpośredni wpływ na siłę swojego celu.

Drugą kwestią jest upewnienie się, kiedy piszesz swój cel, to jest coś, co chcesz, a nie coś, czego nie ma.

Jeśli skupić swoją energię na to, czego nie chcą niestety będzie przyciągać to, czego nie chcą w swoim życiu.

To jest zawsze mocniejszy, aby przejść do czegoś, zamiast od czegoś.

Na przykład chcąc zarobić więcej pieniędzy jest o wiele bardziej skuteczne niż skupiając się na wyjście z zadłużenia.

6. Czy każda bramka lepsze niż wcale?

Nawet jeśli nie opanować skuteczny program wyznaczania celów w pierwszej próbie, opracowanie programu złe ustawienie celem jest lepsze niż nic nie produkuje.

Ustawienie jakiejkolwiek cel jest lepszy niż opierając się na kolanach bogów zdecydować swój los.

Teddy Roosevelt powiedział kiedyś: „w każdym momencie decyzji, najlepszą rzeczą jaką możesz zrobić jest słuszne, następną dobrą rzeczą jest to złe rzeczy, a najgorsze, co można zrobić, to nic.

Nawet jeśli uzyskanie gola że zdajesz sobie sprawę, że nie rzeczywiście chcą, przynajmniej jesteś o krok bliżej do znalezienia tego, co jest naprawdę chcesz. Jak Tom Watson (założyciel IBM) pokazowo powiedział; „Jeśli chcesz odnieść sukces, podwoić stawkę niepowodzenie.”

7. Czy wpadł w pułapkę ustawienie zbyt wiele bramek?

Łatwym pułapkę wpaść wyznacza zbyt wielu bramek. Wybrani ludzie zwykle ustawić tylko jeden cel naraz. Ten koncentruje swoje wysiłki na jednym celu, co przyspiesza urzeczywistnianie ich cel. Gdy pierwsza bramka została zakończona, możesz zajrzeć do rozwiązania Twój następny.

W przypadku ustawienia zbyt wiele bramek w swoim życiu, ist nieje niebezpieczeństwo, że twoi ogniskowe uprawnienia ulegną tak rozłożone, że skończy się nic osiągnąć.
Artykuł napisany przez: izabela-baranowska